Ametnike haridus ja eriala

 

Linnapea

 

Vladimir Arhipov

 

Kõrgharidus

Abilinnapea

Aleksander Frosch

Rakenduskõrgharidus

Abilinnapea Aurika Sin Kõrgharidus, haridusteaduse magister

Linnasekretär

Julia Saveljeva

Kõrgharidus, õigusteadus

Rahandusosakonna juhataja Jelena Visbek Kõrgharidus, õigusteadus
Õigusnõunik Neeme Sild Kõrgharidus, jurist

Personalijuht

Inna Bondarenko

Kõrgharidus, pedagoogiline

Peaspetsialist

Natalja Gorbunova

Keskeri

Peaspetsialist

Lia Dinovskaja

Kõrgharidus, psühholoogia

Referent

Tatjana Jerjomina

Keskeri, asjaajaja-arhivaar

Spetsialist

Sölvi Mägi-Boiko

Rakenduskõrgharidus, rahvusvaheline majandus ja ärikorraldus

Raamatupidaja

Larissa Ištšuk

Keskeri, raamatupidaja

Ehitus- ja planeerimisosakonna juhataja Mati Kärner Kõrgharidus, ehitusinsener

Ehitusinspektor

Artjom Grigorenko

Keskharidus

Heakorraspetsialist

Natalja Butšinskaja

Rakenduskõrgharidus, majandus

Peaspetsialist

Inna Pajula

Kõrgharidus, jurist

Pearaamatupidaja

Helge Salu

Kõrgharidus, raamatupidamine

Osakonnajuhataja asetäitja

Zinaida Ivanova

Kõrgharidus, raamatupidamine ja majandusanalüüs

Maksuinspektor

Marika Antson

Kõrgharidus, tööstuskaubatundmine ja kaubanduse organiseerimine

Peaspetsialist

Nadežda Rostovskaja

Keskeri, tehnik-tehnoloog

Avalike suhete osakonna juhataja Jelena Katsuba

Kõrgharidus, filoloogiline

Haridusosakonna juhataja Vaido Niinesalu Kõrgharidus, venekeelne kirjandus
Sotsiaalabi osakonna juhataja Olga Jevdokimova  Kõrgharidus, sotsiaaltöö
Jurist Kadi Orm Kõrgharidus, õigusteadus magistrikraad
Linna arengu- ja majandus osakonna juhataja Andres Põdra Kõrgharidus, loodusteaduse
Planeeringute spetsialist Annabel Mett Kõrgharidus, loodusteadus
Lastekaitse peaspetsialist Tatjana Gudrais Kõrgharidus, sotsiaaltöö
Korrakaitse spetsialist
Aleksandr Kukk kõrgharidus, sotsiaalteadus
Korrakaitse spetsialist
Ilja Sdobnov keskeriharidus, politseiametnik
Sotsiaaltöö peaspetsialist
Olga Demysheva kõrgharidus, sotsiaaltöö
Raamatupidaja Jekaterina Matvejeva kõrgharidus, energeetika
Jäätmespetsialist Ksenia Brazovskihh rakenduskõrgharidus, majandusarvestus ja ettevõtluse juhtimine
Keskkonna peaspetsialist Triin Uudeväli kõrgharidus, keskkonnkaitse
Sotsiaalabi osakonna peaspetsialist Aleksandra Kalistratova kõrgharidus, haridusteadus
Sotsiaaltöö peaspetsialist Katrin Aro kõrgharidus, sotsiaaltöö
Korrakaitse peaspetsialist Roland Meritee kõrgharidus, pedagoogiline
Ehitusinspektor Viktor Beresnev kõrgharidus, keskkonnakorraldus
Ehitusvaldkonna peaspetsialist Anastassia Žukova rakenduskõrgharidus
Sotsiaaltöö peaspetsialist Kirill Maslov doktorikraad (PhD) psühholoogias
Noorsootöö peaspetsialist  Jevgeni Tamme rakenduskõrgharidus, rahvusvaheliste projektide korraldamine
Sotsiaaltöö peaspetsialist Karina Neimla-Nikiforova  kõrgharidus, sotsiaaltöö