Uudised

« Tagasi

Maardus tunnustati täna parimaid koolilõpetajaid

Täna toimus Maardu Linnavalitsuse poolt korraldatud pidulik vastuvõtt parimatele Maardu koolide lõpetajatele, kuhu oli kutsutud 18 koolilõpetajat. Maardu Linnavalitsus autasustas kuldmedaliga lõpetajaid 500 euroga ja hõbemedaliga lõpetajaid 350 euroga. Sel aastal lõpetasid Maardus gümnaasiumi kuldmedaliga 3 õpilast ja hõbemedaliga 2 õpilast.

Linnapea Vladimir Arhipov tervitas linna parimaid koolilõpetajaid: „Selja taha on jäänud pikk ja oluline etapp teie elust. Ma soovin teile suurt edu ja lähedaste toetust teie teekonnal täiskasvanud ja iseseisva elu suunas. Ärge kartke muutusi, ärge kahelge enda võimekuses, ärge jätke tähtsaid tegusid hilisemaks. Elage tänases päevas, panustage maksimaalset jõudu, et saavutada maksimaalset edu".

„ Olgu igal ühel teist särav ja elamusterohke elu, milles täituvad kõik unistused. Olge julged, saavutage kõik enda ette seatud eesmärgid ning ärge  kunagi seiske paigal – liikuge elus aina edasi. Meie linna uksed jäävad teile alati avatuks! Head teekonda, kallid noored!" lisas linnapea.

Maardu Gümnaasiumi lõpetasid sel aastal kuldmedaliga Kristiina Ševtšenko, Anastassia Tšumakova ja Sergei Smirnov. Hõbemedali said Aleksei Petrov ja Jegor Tomin. 9. klassi lõpetajate hulgas märgiti ära ka Viktoria Balahhonova, Erika Jeršova, Adelija Solovjova, Gabriel Petrov, Andrei Krasnov, Mihhail Pahhuštši ja Vasilina Vinogradova, kes lõpetasin põhikooli kiituskirjaga.

Maardu Põhikooli lõpetasid kiituskirjaga Grigori Samohvalov, Andrei Pustovalov, Mila Makarenko ja Aleksei Larin. Kallavere Keskkooli parimad 9.klassi lõpetajad on sel aastal Sandra Mäeots ja Karl Šarikov.

2022. aastal lõpetasid õppimist Maardu koolides kokku 179 õpilast, neist 122 omandasid põhihariduse ning 57 õpilast said keskhariduse.