Uudised

« Tagasi

Täna toimus Maardus traditsiooniline väikeste linnakodanike vastuvõtt

Täna toimus Maardu Vaba Aja Keskuses traditsiooniline vastsündinute ja nende vanemate pidulik vastuvõtt. Üritusel osales kokku üheksa perekonda. Maardu linnapea Vladimir Arhipov soovis kõikidele peredele õnne ning andis kõige väiksematele maardulastele kätte villase teki, õnnitluskaardi, lilled ja hõbelusika.

„Lapse sünd on kõige ilusam sündmus vanemate elus ja ka tähtis aspekt linnaelus. Kahtlusteta teeb linn kõik endast oleneva, et uuel põlvkonnal oleks Maardus turvaline ja täisväärtuslik lapsepõlv ning mitmekülgsed võimalused ja tingimused edaspidiseks eneseteostuseks. Lapsed on meie linna peegeldus, uhkus ja tulevik. Soovime väikestele linnakodanikele lähedaste armastust, soojust, tervist ja avastamisrõõmu. Palju õnne!" sõnas Maardu linnapea Vladimir Arhipov.

2022. aastal, perioodil jaanuar-august, sündis Maardus 68 last. Nendest 36 tüdrukut ja 32 poissi. Levinumad poiste nimed olid Damir, Adrian ja Alexander. Kõige populaarsemad tüdrukute nimed olid Eva, Nicole ja Lily.

Pidulikul üritusel osalesid vanematega koos Alexander Pavlov, Ivan Markelov, Lily Kõivumägi, Alisa Golossova, Adrian-Stefan Danilov, Amelia Piskunova, David Hüsson, Ruslana Karpukhina ja Timur Šalamov.