Uudised

« Tagasi

10. augustil toimub Maardu järve ümbruses Maardu Triatloni võistlused

10. augustil toimub Maardu järve ümbruses triatlon. Tegemist on Alexela Eesti Triatloni karikasarja seitsmenda etapiga. Maardu triatlon on põnev ettevõtmine nii kogenud triatleedile kui oma triatloniteekonda alustavale spordisõbrale.

Raja kulgemine

Võistluse start antakse Maardu järve rannas, mille järel liiguvad võistlejad rattarajale, mis läheb mööda Tallinn-Narva mnt, sealt edasi Maardu-Raasiku ja siis Aruküla-Kostivere teed. Jooksurada kulgeb järve ümbruses.

Distantsid

Toimub neli erinevat starti vastavalt vanusele. Oodatud on nii lapsed (hiljemalt 2015. aastal sündinud) kui täiskasvanud.

1. START: 0,5 km ujumist, 13 km ratast, 3,5 km jooksu (noored B, noored A, juuniorid)

2. START: 0,15 km ujumist, 4 km ratast, 1 km jooksu (lapsed D, C)

3. START: 0,05 km ujumist, 0,5 km jooksu (lapsed E)

4. START: 1,5 km ujumist, 40 km ratast, 10 km jooksu (N/M 18 – 80+, võistkonnad)

Triatlonile registreerimine

Triatlonist osavõtt on kõikidele maardulastele tasuta (vajalik on Maardu linna sissekirjutus). Registreerimine: voistlused@triatloniakadeemia.ee

Vabatahtlikele

Kui aga võistlemine seekord veel ei kutsu ja ainult raja ääres kaasa elada ka ei taha, siis on hea võimalus ise käed külge panna ja tulla vabatahtlikuks. Kogemus annab juurde nii uusi tutvusi kui ka võimaluse heita pilk spordiürituse korralduse "köögipoolele". Abikäsi oodatakse nii starti, raja äärde, võistluskeskuse ehitusse, sekretariaati kui ka finišialasse. Ülesandeid jagub igas vanuses vabatahtlikule. Vabatahtlikuks saab end registreerida: https://forms.gle/opwa1Q1upfKduiat6 või kirjutades e-mailile vabatahtlik@triatloniakadeemia.ee.

Rohkem info ja juhend võistluse kohta on leitav: https://shorturl.at/s6qEh.

Üritust korraldab MTÜ Triatloniakadeemia.