Spordiüritused

                    Maardu linna 2022.a. spordiürituste kalender (projekt)

07.01. Maardu linna 2021 spordiaasta lõpetamine S.Petrov, T.Uljanova
Veebruar Maardu koolide ülelinnaline võistlused S.Petrov, T.Uljanova
19.-20.02. Maardu iluvõimlemisturniir „Veebruari täht" J.Agafontseva
19.02. XXI Kalapüügivõistlus „Maardu Ahven 2022" S.Petrov
26.02. Maardu meistrivõistlused suusatamises S.Petrov, T.Uljanova
Märts-aprill Maardu koolide ülelinnaline võistlused S.Petrov, T.Uljanova
09.-10.04. Rahvusvaheline lauatennise võistlus  
  „Maardu Open 2022" A.Lafitski
15.05. Maardu Ujumisklubi Cup 2022 A.Arno, T.Borodina
14.-15.05. 41. rahvusvaheline poksiturniir Aleksandr Baranovi mälestuseks J.Golovatš, S.Petrov
21.05. II etapp lase-juunioride allveeujumises  
  Eesti Karikavõistluste M.Merkuri, J.Smirnova
21.05. Kevadjooks ja tervisekäimine S.Petrov, T.Uljanova
28-29.05. Maardu rahvusvaheline iluvõimlemisturniir  
  „Batterfly Cup 2022" J.Agafontseva
Mai Jalgpalliturniir „Maardu Cup 2022"  
  (poisid 2013, 2015 vanuseklassid) A.Kruglov, S.Petrov
Mai Avatud Maardu linna juunioride meistrivõistlused  
  jalgratturitele (I etapp) A.Mustafin
Mai Maardu koolide ülelinnaline võistlused S.Petrov, T.Uljanova
Juuni Jalgpalliturniir „Maardu Sparta Cup 2022"  
  (poisid 2012, 2011 vanuseklassid) V.Brõlin, N.Brõlin
04.07 Avatud Maardu linna juunioride meistrivõistlused  
  jalgratturitele (II etapp) A.Mustafin
17.07 Duatlon Swimrun 2022 S.Petrov
27.08. Maardu spordiklubide mess S.Petrov, T.Uljanova
24.09. Sügisjooks ja tervisekäimine S.Petrov, T.Uljanova
     
September Avatud Maardu linna juunioride meistrivõistlused  
  jalgratturitele (IV etapp) A.Mustafin
29.10. 51. A.Abergi mälesturniir kreeka-rooma maadluses  
  (juuniorid, kadetid, õpilased) T.Renter
Oktoober Jalgpalliturniir „Maardu Sparta Cup 2022"  
  (poisid 2012, 2011 vanuseklass) V.Brõlin, N.Brõlin
Oktoober Maardu koolide ülelinnaline võistlused S.Petrov, T.Uljanova
Okt.-nov. XI Maardu rahvusvaheline iluvõimlemisturniir  
  „Balti sügis 2022" J.Agafontseva
11.12. Maardu Ujumiseklubi meistrivõistlused A.Arno, T.Borodina
17.12. Jõulukäimine S.Petrov, T.Uljanova
17.12. Maardu meistrivõistlused allveeujumises M.Merkuri, J.Smirnova