Uudised

« Tagasi

Maardu linn tähistab pidulikult järgmisel nädalavahetusel oma sünnipäeva

Maardu linn saab 17. juulil aasta võrra küpsemaks, linna 44. sünnipäeva tähistamine leiab aset aga eelneval nädalavahetusel ehk 13.-14. juulil, mil Maardu eri piirkondades toimub rohkelt linnapäevale pühendatud üritusi.

„Maardu linna 44. sünnipäeval tähistame eelkõige meie linna rikkalikku ajalugu, dünaamilist arengut ja tugevat ühtekuuluvustunnet - meil on põhjust tunda suurt uhkust!" sõnas Maardu linnapea Vladimir Arhipov. „Linna edu ja kasv ei oleks olnud võimalik ilma iga maardulase pühendumuse, usu ja panuseta. Meie inimesed on meie vägi, täname, et teete Maardust nii erilise ja inspireeriva koha. Olete kõik väga oodatud linnapäevale tähistama, kuhu oleme jõudnud ja mida saame veel ühiselt saavutada!" lisas Arhipov.

Maardu linn on spordilinn, mistõttu alustatakse linnapäeva traditsioonide kohaselt väga aktiivselt. 13. juulil kell 10.00 toimub Maardu linnastaadionil (Karjääri 4) ühine hommikuvõimeline (https://shorturl.at/gVqDj). Lõbus treening paneb ka kõige unisemad silmad särama ja annab võrratu energialaengu kogu päevaks. Füüsilise vormi ja tervise edendamisele aitavad kohapeal kaasa kogenud treenerid Dana Grebenjuk ja Ilana Sominskaja, kes tutvustavad mitmekülgseid harjutusi ja sportimisvõimalusi värskes õhus (venitus, fitness, tants, capoeira). Kõik harjutused sobivad nii algajatele kui edasijõudnud sportlastele ning garanteerivad rõõmsa tuju igas vanuses osalejale.

Sportliku atmosfääri saab koos kogukonnaga nautida ka meeleolukatel võrkpalli võistlustel (https://fb.me/e/2ePJOYXML). Armastatud suvesporti saavad harrastada kõik linna lapsed  ja täiskasvanud. Kogunemine toimub kell 11.30 Maardu linnastaadionil (Karjääri 4) ning sealt suunduvad meeskonnad edasi oma mänguplatside juurde.

Ametlik Maardu sünnipäeva tähistamine toimub linna südames ehk Kellamäe pargis, kus kell 15.00 stardib linnapäevale pühendatud kultuuriprogramm https://tinyurl.com/52veyte6 . Laval saab näha nii austatud Maardu loomekollektiive kui ka kutsutud artiste. Lastele teevad päeva meeldejäävaks batuudid ja karusellid. Meeleoluka pidupäeva lõpetavad Gerli Padar-Parmas ja ansambel Horoskoop, kes astuvad lavale kell 21.00.

Linnapäeva tähistamised kestavad traditsiooniliselt kaks päeva ning jätkuvad pühapäeval, 14. juulil kell 10.00-20.00 kaunis Muuga aedlinnas, kus toimub Muuga kohvikutepäev https://shorturl.at/lZe2l . Kogukondlik üritus annab kohalikele võimaluse avada oma aias hubane kodukohvik, pakkudes külalistele oma koduküpsetisi, maiustusi, suupisteid ja ka mõnusaid jooke. Kogupereüritus saab teoks Muuga Seltsi aktivistide eestvedamisel.

 

MAARDU LINNAPÄEVA TÄHISTAMISE KAVA

Laupäev, 13. juuli 2024

SPORDIÜRITUSED MAARDU LINNASTAADIONIL

10.00 - Ülelinnaline hommikuvõimlemine

11.30 – Võrkpalli võistlused

 

KULTUURIPROGRAMM KELLAMÄE PARGIS

15.00 - Maardu lastekollektiivide kontsert

16.00 - Linna juhtkonna tervitus, Maardu lipu heiskamine

16.10 - Maardu Rahvamaja kollektiivid, Maardu linnakoor, Capoeiro

17.10 - Jagori ja sõbrad

18.10 - Stuudio DeLight

19.00 - Trio Naturale

20.00 - Tehniline paus

20.15 - Tribute IOWA

20.45 - Tehniline paus

21.00 - Gerli Padar-Parmas ja ansambel Horoskoop

22.00 - Programmi lõpetamine

 

Pühapäev, 14. juuli 2024

10.00-20.00 - Muuga kohvikutepäev, Muuga aedlinn